Serwis na sprzedaz: Wiecej informacji pod numerem 500 079 830

Rozkład jazdy PKS Racibórz Dworzec Autobusowy

 

GODZINA PRZYJAZDÓW KIERUNEK PRZEZ STANO WISKO GODZINA ODJAZDÓW
5.30 F , 15.05 S BABORÓW Maków -Raków 7 13.50 S przez Gamowska ZOZ
  BABORÓW Maków -Krowiarki -Raków 7 22.30 Fn
7.35 S, 13.30 S BOLESŁAW Sudół -Bienkowice 2 6.40 S, 12.30 S
7.30 S BORUCIN Sudół -Bojanów 1  
7.25 Fw, 10.05 CL, 15.25 Fw, 17.20 CLn BRANICE erdziny -Kietrz 8+6 10.20 CL, 16.00 Fmw st. 6 , 17.40 CLn
13.30 FG CHAŁUPKI Owsiszcze -Rudyszwałd 2 18.15 Fn p. Bolesław
5.35 A, 9.30 F CHAŁUPKI Bolesław -Owsiszcze -Zabełków 2 22.25 Fn
7.45 FE, 13.25 FH, 18.25 Fn CHAŁUPKI Tworków -Rudyszwałd 2 5.45 FE, 11.25 F, 16.25 Fn
16.10 6U CHAŁUPKI Owsiszcze -Zabełków 2 14.20 6U
16.00 F CHAŁUPKI Tworków -Zabełków 2 7.25 F , 14.20 F
7.25 S CIECHOWICE Łg -Zawada Ks. 1 6.50 S, 11.50 S
9.35 An↔ , 15.35 7Ln↔ CIESZYN D.A. Pszów -Wodzisław l. -Jastrzbie Zd. 5 18.35 An ↔ , 23.45 7Ln ↔
5.35 A , 7.35 FH , 13.25 F DOBROSŁAWICE Maków -Krowiarki -Szczyty 1 11.50 F, 15.30 FEn
  DOBROSŁAWICE Tłustomosty -Amandów -Krowiarki 1 14.30 F
7.40 S DOBROSŁAWICE Maków -Raków -Baborów 1  
  DOBROSŁAWICE Pawłów -Krowiarki 1 6.10 F
  DZIERKOWICE erdziny -Kietrz -ciborzyce Wlk. 6 15.05 Fmw
6.18 A, 7.18 F, 9.18 F, 10.33 F 12.18 FE, 13.55 F, 14.18 F, 15.18 F, 18.18 Fn GAMOWSKA ZOZ Plac Konstytucji 3 Maja 1 5.30 A, 5.30 F, 6.37 F, 7.30 F, 8.40 S, 8.52 F 11.52 F, 13.22 F, 14.52 F, 17.17 Fn
  GAMOWSKA ZOZ Racibórz Stara Wieś Głubczycka 1 8.34 S, 9.20 FG, 10.50 FG
7.30 F, 13.30 F, 15.30 F GAMÓW Rudnik -Strzybnik 8 6.30 F, 12.35 F , 14.35 F
17.40 Fm GORZYCE Lubomia -Syrynia -Rogów 1+2 16.10 Fm p. Nieboczowy
22.00 Bn GLIWICE D.A. Turze -Kunię Rac. -Pilchowice 4  
  GLIWICE D.A. Ndzę -Kunię Rac. -Pilchowice 4 3.55 F , 7.00 FH
11.00 FG GLIWICE D.A. Turze -Kunię Rac. -Sonicowice 4 6.25 FG
7.30 F, 9.10 F, 10.05 F, 11.10 F, 12.05 F, 13.35 A , 15.40 F , 16.40 S, 17.30 A , 19.55 Un GLIWICE D.A. Szymocice -Pilchowice 4 7.00 FG , 8.00 F, 9.40 F , 10.40 A , 11.35 F , 12.20 F , 14.20 A , 16.10 Un , 17.15 S, 18.30 Bn
6.30 Fmw, 7.40 F, 9.00 6/FH, 10.25 Ag, 12.20 L, 13.30 F, 14.30 Fmw , 15.15 L , 16.35 U , 17.40 Fmw 18.25 FEn, 19.35 Ln, 21.30 Fn p. Krowiarki GŁUBCZYCE D.A. Maków -Baborów 7 5.30 F, 7.45 Ag, 9.20 A, 10.30 Fmw, 11.20 Fg 12.30 L , 14.30 U, 15.30 L, 16.15 FEn, 17.45 Fmw 19.10 Fn, 20.20 Ln
8.40 LP ↔ GŁUBCZYCE D.A. Pietrowice Wlk. -Kietrz 7 17.20 LP↔
  GRÓDCZANKI erdziny -Pietrowice Wlk. 7 13.20 S
14.25 S przez Samborowice, 16.25 S GRÓDCZANKI Lekartów -Pietrowice Wlk. 7 7.00 S, 15.05 S
  GRZDZIN Rudnik -Modzurów 8 6.00 F ,
7.36 F ,13.34 F GRZDZIN Rudnik -Ponicice 8 11.45 F
15.20 S GÓRKI LSKIE Babice -Szymocice basen 1 7.00 S
17.20 LP↔ KATOWICE D.A. Rybnik -Orzesze 3 8.40 LP↔
9.50 Fe, 13.25 FE KDZIERZYN-KOLE D.A. Kunię Rac.-Dziergowice 4 9.00 FE, 11.00 Fem
9.10 Fe KDZIERZYN-KOLE D.A. Łubowice -Łany 5 10.30 Fem
7.20 Fe KDZIERZYN-KOLE D.A. Szonowice -Polską Cerekiew 5 14.40 Fem
5.25 A, 6.25 F, 7.30 FH6 , 7,40 FG, 10.15 F, 11.35 A, 12.10 F, 13.25 A, 14.25 F, 15.45 FH, 15.45 +U, 17.05 Fn, 21.35 Un KIETRZ Lekartów -Pietrowice Wlk. 6 6.15 6 , 9.00 A , 10.50 F, 11.55 A, 14.25 U 15.40 Fn, 18.25 Fn, 20.20 Un, 22.30 Fn
15.50 S KIETRZ Samborowice -Lekartów 6  
7.20 Fg, 18.20 Fn, 19.35 Fn KIETRZ erdziny -Pietrowice Wlk. 6 6.00 F , 7.25 F , 12.20 FEg , 13.15 Fg, 14.40 Fg
8.45 Fg KIETRZ Plac Konst. 3 Maja -erdziny 6 8.30 Fg, 17.00 Fn
5.25 F, 7.25 S , 14.15 S , 13.25 S, 15.25 F , 16.45 FEn KOBYLA Kornowac -Łace 4 6.30 S, 7.15 S, 7.50 FH, 11.55 S, 13.15 S, 18.20 F
8.55 F KOBYLA Pogrzebień -Łace 4 14.25 F , 16.00 FEn
7.30 S KROWIARKI Tłustomosty -Amandów 1  
15.25 S KRZANOWICE Wojnowice -Borucin 1 8.00 F
8.10 S, 9.35 F, 21.35 Fn KRZANOWICE Borucin -Bojanów 1 7.10 S, 14.15 S, 20.15 Fn
  KRZYANOWICE SZKOŁA Tworków -Owsiszcze 2 6.30 S
8.34 S , 16.25 S KRZYANOWICE Biekowice -Tworków 2  
13.30 A, 15.15 FE KUNIA RAC. Turze -Budziska -Rafamet 3 6.10 F,
7.30 Fg, 8.40 Sg, KUNIA RAC. Turze -Budziska -Siedliska 3 12.10 A, 14.35 A, 15.30 FEn, 16.40 FEn, 18.30 Fm
17.55 FEn , 19.45 Fn KUNIA RAC. Turze -Siedliska 3  
6.37 F, 7.10 S, 7.30 A, 8.30 FE, 8.52 F 10.55 F , 11.52 F , 13.22 F, 14.52 F, 15.35 F 15.50 Fn, 16.00 F, 16.35 F, 17.17 Fn, 18.45 Fn, 19.30 Fn, 21.30 Fn KUNIA RAC. D.K. Markowice -Ndzę 1 5.10 F, 6.00 S, 6.20 A, 7.15 F, 7.45 F, 9.20 F 10.35 F , 11.45 F , 12.20 FE , 13.00 F 14.00 F , 14.20 F , 15.05 S , 15.25 F , 16.00Fm 17.15 Fn , 18.20 Fn, 20.00 Fn
5.30 F KUNIA RAC. D.K. Markowice -Ndzę -Rudy 1 22.20 Fm
  KUNIA RAC. D.K. Ciechowice -Siedliska 1 7.30 FE p. Budziska
9.40 F, 16.20 S KUNIA RAC. D.K. Ciechowice -Ndzę 1  
5.30 A KUNIA RAC. O. Turze -Budziska 3 22.25 Fn
7.40 S LASAKI Rudnik -Łubowice 5+6 6.30 S
  LUBOMIA LAS Kornowac -Lgów 2 6.30 S
7.30 S LUBOMIA LAS Brzezie -Nieboczowy 2  
5.25 F , 7.35 F , 9.50 F , 13.30 F, 15.35 F 15.45 6L, 17.30 Fn, 21.30 Fn LYSKI Raszczyce -Adamowice 2 6.25 F , 8.10 S, 8.40 FH , 12.00 F , 14.30 F 15.45 Fn , 18.20 Fn, 22.30 Fn
  ŁANY Grzegorzowice -Lasaki -Podlesie 5 14.30 FH, 16.10 FEn
5.40 A ŁANY Grzegorzowice -Podlesie 5 14.30 6, 22.25 Fn
7.40 6FH , 13.40 F , 16.10 F, 18.15 FEn , 21.40 Fn ŁANY Grzegorzowice -Błaejowice 5 12.00 F, 18.30 Fn
10.40 F ŁANY Rudnik -Grzegorzowice -Podlesie 5 8.50 F
7.35 FG ŁANY Sławików -Błaejowice 5  
  ŁANY Sławików -Podlesie 5 6.10 A
5.34 F, 9.30 F, 21.15 F, ŁANIEC SKRZ. Rudnik -Modzurów 8 7.35 F, 18.40 Fn, 22.30 Fn
9.30 F MACIOWAKRZE Gamów -Maków -Krowiarki 1 18.30 Fn
7.35 6 MACIOWAKRZE Pawłów -Maków -Krowiarki 1 6.10 6U, 14.25 6
9.00 F NIEBOCZOWY Brzezie -Lubomia 2 7.40 F
8.20 S , 15.05 S NDZA Łg -Ciechowice 1 7.05 S, 13.10 S
  SUMINA Kornowac -Pstrną -Lyski 2 6.10 S
7.30 S SUMINA Raszczyce -ytna -Lyski 2  
7.30 F, 13.30 F, 18.30 Fem SYRYNIA Lubomia Kociół -Syrynia Szkoła 2 6.25 F, 12.20 F, 17.35 FEm
14.15 NnP ↔ NOWY SCZ D.A. Rybnik -Bielsko-Biała 3 8.40 LP ↔
8.40 LP ↔ NYSA D.A. Kietrz -Głubczyce 3 14.15 NnP ↔
7.35 F , 16.35 F ODRA Lubomię -Bluszczów -Gorzyce 2 5.50 F , 14.35 S p. Nieboczowy, 14.35 FH
14.20 FeV OPOLE D.A. Kdzierzyn Kole -Krapkowice 5 8.10 FemV
6.30 FE, 7.35 FE, 10.50 F, 11.50 FE, 16.05 F, 17.10Fn OWSISZCZE Biekowice -Tworków 2 5.25 FE, 6.15 F, 8.50 F, 10.05 FG, 12.10 F
7.40 FH , 13.35 FH OWSISZCZE Bolesław -Tworków 2 14.35 F , 15.40 Fn
8.15 S PAWŁÓW Kolonia Pawłów    
5.25 A , 6.35 F, 7.35 A , 10.30 A , 13.35 A, 15.05 S 17.40 Fn, 19.35 An, PIETRASZYN Borucin -Krzanowice 1 9.15 A , 10.35 F , 12.15 A, 13.25 S, 14.35 A, 15.30 Fn , 16.25 Fn , 18,10 An ,
8.20 F, 11.55 F, 14.05 S, PIETRASZYN Ocice -Wojnowice -Krzanowice 1 6.15 A, 12.35 S
16.00 A PIETRASZYN Sudół -Wojnowice -Krzanowice 1 6.55 FE p.Sudół, 22.25 Fn
8.25 F PIETROWICE WLK. Lekartów -Pietrowice Wlk. szkoła 6 12.40 S
8.10 S, 16.25 S PIETROWICE WLK. erdziny -Pietrowice Wlk. szkoła 6 7.00 S
  PIETROWICE WLK. Krowiarki -Pietrowice Wlk. szkoła 6 7.05 S
16.30 F POLSKA CEREKIEW Modzurów -Witosławice 8 14.30 F
17.55 FEn POLSKA CEREKIEW Modzurów -Grzdzin 8 16.00 FEn
9.00 FGw, RACŁAWICE L. Baborów -Głubczyce 7 6.45 Fmw
21.30 FEm ROGÓW Lubomia 2 20.15 FEm
5.25 F ROGÓW Nieboczowy -Lubomia -Syrynia 2 22.30 Fn
  RUDA KOZIELSKA Babice -Szymocice 4 6.10 S
7.30 S RUDA KOZIELSKA Adamowice -Szymocice 4 14.30 FE
15.55 FE RUDA KOZIELSKA Turze -Budziska -Kunia Rac. Rafamet 4  
10.45 F RYBNIK D.A. Kobylę -Rydułtowy 4 8.30 F
9.00 F SŁAWIKÓW Rudnik -Łubowice -Grzegorzowice 5 7.40 F
11.50 Nn ↔ WAŁBRZYCH D.A. Nysę -widnicę 3 15.40 U ↔
10.40 FE, 13.25 F, 17.37 FEn WODZISŁAW L. D.A. Lubomia -Rogów -Gorzyce 1 7.50 FE, 9.10 F, 11.20 F, 15.35 FEm
5.53 S , 7.38 F , 9.03 S , 10.03 F , 11.15 F, 13.03 F, 15.28 S, 16.00 F, 16.28 F , 17.33 Fm, WODZISŁAW L. D.A. Lubomię -Syrynię -Kokoszyce 2 6.00 S , 8.00 F , 9.30 S , 10.45 F , 13.20 F, 14.20 F 15.45 S , 16.45 F , 18.15 Fm,
13.05 LV, 19.02 UnV WISŁA D.A. Pszów -Jastrzbie Zdrój -Skoczów 3 8.00 LV, 14.10 UnV
18.35 An ↔ , 23.45 7Ln ↔ WROCŁAW D.A. Kdzierzyn Kole -Opole -Oława 5 9.35 An ↔ , 15.35 7 Ln ↔
21.05 Un ZAKOPANE D.A. Bielsko Biała -ywiec -Nowy Targ 3 7.05 Un
15.40 NP ↔ ZAKOPANE D.A. Bielsko Biała -Wadowice -Nowy Targ 3 11.25 UP ↔

OBJAŚNIENIE ZNAKÓW:

===== -kursy popieszne

A -nie kursuje w niedziele i w wita

===== -kursy przypieszone

B -kursuje od poniedziałku do pitku i w niedziele

-kurs przelotowy

C -kursuje w soboty , w niedziele i w wita

D -nie kursuje 24-26.12, 31.12 oraz 01.01

E -nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych

F -kursuje w dni robocze od poniedziałku do pitku

G -nie kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych

H -kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych

L -nie kursuje w I i II w. Boego Nar., Nowy Rok i I i II Sw. Wielkanocnych

N -nie kursuje 25.12. oraz w I-wszy dzień w. Wielkanocnych

P -kurs popieszny

S -kursuje w dni nauki szkolnej

U -nie kursuje w I w-sze w.Boego Narodz. Nowy Rok i I w-sze w. Wielkanocy

V -kurs przypieszony

X -nie kursuje w niedziele i swita w okresie letnich wakacji szkolnych

a -od 1.07.-31.08. kursuje od pitku do niedzieli

b -kursuje dodatkowo 02.V, 14.VIII, i w pitek po Boym Ciele

d -nie kursuje 02.01, 01.05, oraz od 01.07. -30.09.

e nie kursuje 10.11.08 r., 02.01.09 r., i w pitek po Boym Ciele

g -kursuje przez Gamowska ZOZ

m -nie kursuje 24.12 , 31.12.

n -nie kursuje 24.12 , 31.12. oraz w Wielką Sobotę

w -nie kursuje 02.V, 2.XI, i w pitek po Boym Ciele

5 -kursuje w pitki

6 -kursuje w soboty

7 -kursuje w niedziele

+ -kursuje w niedziele i w wita

x -nie kursuje od 01.07. -31.08.

Zastrzega się prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów